876_piano_keys.jpg 950_876_piano_keysgray.jpg 583_ses copy.jpg

Seçim Müzikleri

Müzik insan psikolojisini en iyi şekilde yönlendirebilecek, pek çok sloganın akılda kalıcı olmasını sağlayabilecek büyük güce sahiptir. Bu neden ile günümüzde siyasi partiler seçim dönemlerinde gerçekleştirmekte oldukları kampanyaları esnasında seçim müziğini oldukça sık ve etkili bir şekilde pazarlama ve iletişim unsuru olarak kullanmaktadırlar.

Müzik konusunda müziğe uyumlu bir şekilde yazılacak sözler sayesinde verilmek istenilen mesajlar çok daha kolay bir şekilde ve çok daha etkili bir şekilde insanlara aktarılabilmektedir.

Bitişik melodilerden oluşan seçim müzikleri kolay bir şekilde ezberlenmesinden dolayı bir partinin seçim kampanyasında en önemli noktalardan birini oluşturmaktadır. Seçimlerde başarı oranınızı yükseltecek etkinlikteki çalışmalara imza atabilecek, en uygun altyapıya ve alanlarında uzmanlaşmış ekiplere sahip olan ekibimiz, bu alanda da en nitelikli hizmeti verebilmektedir.

 

Mix Mastering

Mix Mastering

Tabi müziklerde kolay hazırlanmıyorlar. Sanatçılar ve müzikle uğraşanlar bir albüm çıkarmak için aylarca uğraşıyorlar. Her müzik çıkarılmadan önce bir düzenlenme aşamasından

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Aranje

Aranje

Şarkılar hayatımızda anlam taşıyan öğelerden bir tanesidir. Şarkılar ile hüzünlenir. Şarkılar ile eğleniriz. Öyle ki dinlediğimiz bir şarkı bizi geçmişimizde gezintiye bile çıkarabilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Jingle

Jingle

Birçok yenilikler olmakta her gün hayatımızda. Bu yenilikleri de reklamlar sayesinde tanıtıyoruz. Teknoloji sayesinde önce televizyonlar çıktı. Sonra televizyonlarda tanıtımlar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın