876_piano_keys.jpg 950_876_piano_keysgray.jpg 583_ses copy.jpg

Seslendirme Dublaj

Sinema dünyasına yeni eklenen filmler her yönü ile bizleri etkisi altına almaktadır. Ama sinema sektörüne yeni çıkan birçok film yabancı olduğu için normal olarak filmi Türkçe alt yazılı izleme mecburiyetinde kalırız. Bu yüzden sinema sektöründe dublajın yeri çok farklı bir konumdadır. Artık bizler dublaj sayesinde alt yazı takip etme sorunu olmadan rahatlıkla istediğimiz filmi izleyebileceğiz. Bu da doğal olarak bizlerin filmin izleme keyfine keyif katan bir durum olacaktır. Tabi bu işlem yapılırken işin kaliteli olması isteniyorsa dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Mesela dublaj yapılacak stüdyo ve ses sistemi düzeneği son derece gelişmiş ve teknolojinin takip edilmesi sonucu alınan malzemeler olmalıdır. Diğer başka bir husus ise işlemde seslendirmeyi yapacak kişidir. Bazen her seslendiren kişi bu konuda tecrübeli olmuyor ve işler istediğiniz gibi gitmeye biliyor. Buna benzer durumlar yaşamamak için sizlerde dublaj uygulaması yaparken işi bilen birileri ile çalışmak en doğru tercihiniz olacaktır. Dublaj uygulaması için en doğru adresiniz biziz. Burası sizin uygulamanız için en iyi şartları sunmaktadır. Bizi ziyaret etmeniz bu konuda size yardımcı olacak en büyük etkendir.

Sinema sektöründe dublaj kadar bir diğer önemli hususta seslendirme konusudur. Seslendirme günümüzde ustası olmayan birçok kişi tarafından da yapılmaktadır. Seslendirme televizyon dünyasının birçok temel taşını oluşturmaktadır. Eğer bir dizide veya filmde seslendirme kalitesi üst sevilerde değilse bu büyük bir sorunun habercisidir. Çünkü filime veya diziye olan ilginin azalması seslendirme olayının kalitesine bağlıdır. Sizler bizim adresimizde bulunana ve son teknoloji ile hazırlanmış seslendirme ve dublaj stüdyolarında kaliteli bir uygulama ortaya çıkarabilirsiniz. Bu işlemlere özel olarak hazırlanan stüdyolarımızın farkına varmak istiyorsanız biz sizleri beklemekteyiz. Yapacağınız uygulama bizim kaliteli çalışmalarımız ile de daha farklı bir havaya bürünecektir.

Mix Mastering

Mix Mastering

Tabi müziklerde kolay hazırlanmıyorlar. Sanatçılar ve müzikle uğraşanlar bir albüm çıkarmak için aylarca uğraşıyorlar. Her müzik çıkarılmadan önce bir düzenlenme aşamasından

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Aranje

Aranje

Şarkılar hayatımızda anlam taşıyan öğelerden bir tanesidir. Şarkılar ile hüzünlenir. Şarkılar ile eğleniriz. Öyle ki dinlediğimiz bir şarkı bizi geçmişimizde gezintiye bile çıkarabilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Jingle

Jingle

Birçok yenilikler olmakta her gün hayatımızda. Bu yenilikleri de reklamlar sayesinde tanıtıyoruz. Teknoloji sayesinde önce televizyonlar çıktı. Sonra televizyonlarda tanıtımlar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın